Zabiegi na twarz z naszej oferty pozwalają na odmłodzenie i poprawę stanu cery. Ich dokładny spis znajduje się w cenniku. W tym miejscu wyselekcjonowaliśmy dla Państwa marki kosmetyków na których pracujemy:

  • Sesderma jest pionierem w zastosowaniu dermatologii kompleksowej.Oferuje klientom produkty najwyższej jakości. Stale ulepsza wszystkie procesy związane z rozwojowo-badawczym marki.
  • Gernetic oferuje najwyższej jakości francuskie kosmetyki profesjonalne do twarzy i ciała stworzone z myślą o potrzebach nawet najbardziej wymagających klientów. Od ponad 30 lat laboratoria Gernetic wykorzystuje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie biotechnologii i biologii komórkowej. Nazwa GERNETIC wywodzi się od słowa GERontologia (oznaczającego naukę o procesach starzenia) i geNETYKA.
  • Mesoestetic! Radiance DNA, to zabieg na twarz o silnym działaniu pojędrniającym – receptura skoncentrowanego serum oparta jest na [meso] recovery complex, a także acetyl hexapeptide, wyciąg z malachitu oraz Q10 dzięki czemu poprawia się gęstość skóry oraz jej struktura. Substancje aktywne wykazują również właściwości detoksykujące oraz drenujące.
  • Mesoestetic! Energy C, to zabieg na twarz z witaminą C stworzony w odpowiedzi na pierwsze oznaki starzenia się skóry – dzięki specjalnie dobranym składnikom (wit.C, wyciąg z ananasa,kwas hialuronowy, kwas salicylowy, wyciąg z oczaru wirgilijskiego) już po jednym zabiegu możesz zauważyć bardzo widoczne efekty (rozjaśnienie skóry, wygładzenie pierwszych zmarszczek, głębokie nawilżenie i poprawa napięcia skóry.

Dzięki głębokiej penetracji składników regulujących, odżywczych, nawilżających zabiegi na twarz wspomagają przywrócenie naturalnego stanu naszego organizmu, zapisanego w genach.